WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

- zapraszamy na rekolekcje 33 które rozpoczynają się codziennie o 17:50

- nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18:15

- trwamy od piątku w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

- po wczorajszej uroczystej I Komunii Świętej dzieci, przez kolejne dni jest tzw. Biały Tydzień. Zapraszamy dzieci ze swymi rodzicami do wspólnej modlitwy w ramach nabożeństwa majowego o 18:15

W poniedziałek – św. Rity:

- zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym o 19:00

We wtorek:

- próba dla kandydatów do bierzmowania po wieczornej Mszy świętej o 18:30

W środę – NMP Wspomożycielki Wiernych:

- nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45

W czwartek:

- adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00

- zapraszamy na Mszę św. z okazji 33 rocznicy święceń ks. Proboszcza – 18:30

W piątek – św. Filipa Neri:

- obchodzimy Dzień Matki – zapraszamy do modlitwy za nasze mamy żyjące
i zmarłe

W sobotę:

- w Skrzatuszu odbędzie się IX Diecezjalny Dzień Dziecka, rozpoczęcie programu o 10:00

- czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego (a w tym: konferencja, adoracja, modlitwa wstawiennicza i Eucharystia oraz uwielbienie) w kościele pw. Ducha Świętego, rozpoczęcie o 19:30

W niedzielę Zesłania Ducha Świętego:

- zapraszamy do wzięcia udziału w radosnej promocji wartości rodzinnych podczas koszalińskiego Marszu dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się Mszą Świętą w katedrze o 12:00 i zakończy się Festynem Rodzinnym przy kościele pw. Ducha Świętego

- przedstawienie kandydatów do bierzmowania podczas Mszy św. o 18:30 i obrzęd nałożenia krzyży

Ogłoszenie dla Seniorów. „Dzienny Dom Pogodna Jesień Senior+” znajdujący się przy ul. Teligi 4 serdecznie zaprasza naszych parafian, którzy ukończyli 60 rok życia do udziału w zajęciach prowadzonych od poniedziałku do piątku w 7:00 - 15:00.

Trwają zapisy do klas pierwszych Katolickiej Szkoły Podstawowej w Koszalinie. Szczegółowe informacje na plakacie w przedsionku kościoła.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek 17:00-18:00 i w sobotę 10:00-12:00

Gościa Niedzielnego można nabyć jak co tydzień przy wyjściu głównym z kościoła; zachęcamy do lektury artykułów o odnowie parafii by nie była skansenem; relacje z wydarzeń w naszej diecezji m.in. Poszli po powołania czyli o pielgrzymce kleryków z przełożonymi z Połczyna Zdroju do Domacyna.

Dziękujemy Drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę, zwłaszcza za udział w ceremonii liturgicznego objęcia urzędu proboszcza parafii. Dziękujemy za wszelkie dowody życzliwości i wsparcia wielu osobom, zarówno w wymiarze duchowym jak i materialnym.

Neoprezbiterowi Markowi Mazgajowi życzymy otwartości na prowadzenie przez Ducha Świętego. Wyświęconych Prezbiterów, Solenizantów oraz Jubilatów tego tygodnia polecamy opiece Matki Najświętszej i życzymy zdrowia i radości.

Duszpasterze Parafii