VI Niedziela Wielkanocy

- próba dla dzieci komunijnych o 16:30
We wtorek:

- próba dla kandydatów do bierzmowania po wieczornej Mszy świętej o 18:30

- zapisy do bierzmowania klasy 7 o 17:00 w kancelarii parafialnej.

W środę:

- nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:15

W czwartek:

- adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00

- nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich o 18:15

- przygotowanie i posprzątanie kościoła przed I Komunią Świętą o 19:00

W piątek:

- spowiedź grupy pierwszej przed I Komunią Świętą o 16:30

- odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci Komunijnych i spowiedź drugiej grupy o 17:00

- Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji ofiarodawców o 18:15

W sobotę:

- święcenia prezbiteratu naszego parafianina dk. Marka Mazgaja w koszalińskiej katedrze o godz. 11:00 bardzo prosimy o modlitwę w jego intencji

- I Komunia Święta w naszej parafii o godz. 11:00

W niedzielę:

- zapraszamy, 28 maja do wzięcia udziału w radosnej promocji wartości rodzinnych podczas koszalińskiego Marszu dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się Mszą Świętą w katedrze o 12:00 i zakończy się Festynem Rodzinnym przy kościele pw. Ducha Świętego.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Romuald Chucki z ul. Bosmańskiej – miał 79 lat. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenie dla Seniorów. „Dzienny Dom Pogodna Jesień Senior+” znajdujący się przy ul. Teligi 4 serdecznie zaprasza naszych parafian, którzy ukończyli 60 rok życia do udziału w zajęciach prowadzonych od poniedziałku do piątku w 7:00 - 15:00.

Trwają zapisy do klas pierwszych Katolickiej Szkoły Podstawowej w Koszalinie. Szczegółowe informacje na plakacie w przedsionku kościoła.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek 17:00-18:00 i w sobotę 10:00-12:00

Dziękujemy Drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę. Zanieśmy innym Jezusa i Jego miłość, będąc dla nich znakiem, że Bóg nas kocha. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia i radości.

Duszpasterze Parafii