V NIEDZIELA WIELKANOCY

07.05.2023

1. Dzisiaj:

- zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie na godz. 18:00.

- spotkanie przed bierzmowaniem na Mszy świętej o godz. 18:30.

2. W poniedziałek: Uroczystość św. Stanisław Biskupa i Męczennika Głównego patrona Polski

- próba dla dzieci komunijnych o godz. 16:30.

- zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po wieczornej Mszy świętej.

3. We wtorek:

- próba dla kandydatów do bierzmowania po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:30

4. W czwartek:

- spotkanie Oazy młodzieżowej o 19:00 w domu parafialnym.

5. W sobotę: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

- zbiórka ministrantów o godz. 11:00.

- 13 maja I nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 17:30, a po Mszy świętej procesja ze świecami.

6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Barbara Gajos z ul. Jantarowej – miała 78 lat. Wieczny odpoczynek…

7. Ogłoszenie dla Seniorów. „Dzienny Dom Pogodna Jesień Senior+” znajdujący się przy ul. Teligi 4 serdecznie zaprasza naszych parafian, którzy ukończyli 60 rok życia do udziału w zajęciach prowadzonych od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00.

8. Trwa ją zapisy do klas pierwszych Katolickiej Szkoły Podstawowej w Koszalinie. Szczegółowe informacje na plakacie w przedsionku kościoła.

9. Nabożeństwa:

Środa 18:15 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek 18:15 – Nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich

Piątek 18:15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji ofiarodawców

* Adoracja Najświętszego Sakramentu – w każdy czwartek od 17:00

Kancelaria parafialna czynna we wtorek 17-18 i w sobotę 10-12

Dziękujemy Drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę. Zanieśmy innym Jezusa i Jego miłość, będąc dla nich znakiem, że Bóg nas kocha. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia i radości.

Duszpasterze Parafii

Komunikat

Mając na uwadze złożoną rezygnację z urzędu proboszcza przez ks. Igora Mackiwa pasterzującego dotąd w naszej parafii, pragnę poinformować, że biskup diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Zbigniew Zieliński powierzył mi ten urząd.

Dlatego kieruję do Was Drodzy Parafianie i Goście bardzo serdeczne zaproszenie do wzięcia udziału w liturgicznym obrzędzie objęcia parafii. Odbędzie się ono w przyszłą niedzielę 14 maja podczas Mszy świętej sprawowanej o godz. 10:00.

Jednocześnie pokornie proszę o modlitwę w intencji naszej Wspólnoty Parafialnej, która tej modlitwy szczególnie potrzebuje.

Ks. Kazimierz Dullak