Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Muzyki Liturgicznej

Poprowadzą je Paweł Bębenek i Piotr Pałka.

Kiedy?

7-9 czerwca 2024 roku

Zapisy trwają do 15 maja!!!

Gdzie?

Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Koszalinie (CEF Centrum Edukacyjno-Formacyjne – Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej (koszalin.pl))

Dla kogo?

Z całego serca zapraszamy chóry, schole, zespoły śpiewacze, siostry zakonne, kapłanów, organistów i indywidualne osoby.

Koszt uczestnictwa?

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 380 zł z noclegiem lub 300 zł bez noclegu. W cenę wliczone są posiłki (od kolacji w piątek do śniadania w niedzielę).

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu emisji głosu oraz muzyki liturgicznej, a także poszerzą swój repertuar o nowe pieśni wielogłosowe.

Warunkiem zapisania na warsztaty jest wysłanie formularza oraz uiszczenie opłaty wpisowej w kwocie 100 zł na konto Parafii pw. św. Ignacego z Loyoli.

Nr konta zostanie udostępniony po przesłaniu formularza.

Zwieńczeniem warsztatów będzie uroczysta Msza święta w niedzielę 9 czerwca o godz. 10:00 w kościele pw. św. Ignacego z Loyoli.

W każdy dzień warsztatów będzie możliwość uczestnicwa we Mszy św.

Plan warsztatów

9:20 - Przejazd do kościoła pw. św. Ignacego z Loyoli

10:00 - Msza św. w kościele pw. św. Ignacego z Loyoli

11:00 - Koncert (do 30 min) w wykonaniu uczestników warsztatów

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany planu

Formularz zgłoszenia

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie otrzymania zgłoszenia.

W przypadku problemów z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W wiadomości mailowej Uczestnik otrzyma informację o numerze rachunku do dokonania opłaty wpisowej w wysokości 100 zł. za udział w warsztatach.
Pozostała kwota wpłacana w recepcji podczas rejestracji.

(Prosimy o uważne wypełnienie formularza, zwłaszcza adresu e-mail oraz nr telefonu. Niepoprawne dane mogą skutkować brakiem kontaktu i w konsekwencji wykreśleniem z listy uczestników)

Ilość miejsc ograniczona!!! Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj!