Duszpasterze Drukuj
Opublikowany: sobota, 25 sierpnia 2012

dziś...

ks. Henryk Koszper
proboszcz, od 21.08.1997 r.

ks. Marcin Dobrowolski
wikariusz, od 12.02.2016 r.

wczoraj...

ks. Włodzimierz Milewski
święcony 17.05.1981 r.
pierwszy proboszcz parafii, od 01.09.1991 r. do 20.08.1997 r.
obecnie proboszcz w parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Mścicach

ks. Andrzej Piwowarczyk
święcony 21.06.1987 r.
wikariusz od 02.01.1992 do 27.08.1993

ks. Leszek Kuśmierzak
święcony 30.05.1992 r.
wikariusz od 27.08.1992 r. do 24.08.1995 r.
obecnie proboszcz w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Lotyniu

ks. Mieczysław Pastusiak
święcony 20.06.1988 r.
wikariusz od 28.08.1993 r. do 28.08. 1996 r.
obecnie proboszcz w parafii pw. św. Wawrzyńca w Różewie

ks. Piotr Górecki
święcony 25.08.1995 r.
wikariusz od 25.08.1995 r. do 27.08.1997 r.
obecnie proboszcz w parafii pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Starym Wierzchowie

ks. Krzysztof Zalewski
święcony 30.05.1992 r.
wikariusz od 29.08.1996 r. do 27.08.1997 r.

ks. Jerzy Knap
święcony 29.05.1993 r.
wikariusz od 28.08.1997 r. do 25.08.2000 r.
obecnie dyrektor ośrodka rekolekcyjnego w Pleśnej

ks. Cezary Filimon
święcony 15.06.1991 r.
wikariusz od 28.08.1997 do 13.08.2003 r.
obecnie proboszcz w parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Sławsku

ks. Witold Karczmarczyk
święcony 17.05.1997 r.
wikariusz od 26.08.2000 r. do 27.08.2003 r.
obecnie proboszcz w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Żydowie

ks. Ireneusz Blank
święcony 27.05.2000 r.
wikariusz od 26.08.2000 r. do 27.08.2003 r.
obecnie proboszcz w parafii p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Byszynie oraz wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie

ks. Marek Stasiuk
święcony 25.05.2002 r.
wikariusz od 28.08.2003 r. do 27.08.2004 r.

ks. Tadeusz Kanthak
święcony 21.05.1994 r.
wikariusz od 28.08.2003 r. do 14.02.2005 r.
obecnie proboszcz w parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Koszalinie

ks. Andrzej Jarzyna
święcony 29.05.2004 r.
wikariusz od 28.08.2004 r. do 26.08.2005 r.
obecnie wikariusz w parafii pw. św. Antoniego w Sławnie

ks. Dariusz Pęczak
święcony 27.05.2000 r.
wikariusz od 15.12.2005 r. do 10.09.2008 r.
obecnie proboszcz w parafii p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Lipiu

ks. Dariusz Leśniewski
święcony 25.05.2002 r.
wikariusz od 27.08.2005 r. do 25.08.2009 r.
obecnie wikariusz w parafii pw. Chrystusa Króla w Biesiekierzu

ks. Andrzej Szewczyk
święcony  27.05.2000 r.
wikariusz od 26.08.2009 r. do 24.08.2010 r.
obecnie wikariusz w parafii pw. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

ks. Mariusz Gubow
święcony 02.06.2001 r.
wikariusz od 26.08.2009 r. do 24.08.2010 r.
obecnie wikariusz parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Gościnie

ks. Andrzej Pawłowski
święcony 20.05.2006 r.
wikariusz od 25.08.2010 r. do 15.04.2012 r.
obecnie wikariusz w parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu

ks. Paweł Wojtalewicz
święcony 28.05.2005 r.
wikariusz od 25.08 2010 r. do 31.07.2015 r.
obecnie dyrektor Centrum Edukacyjno-Formacyjnego Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w Koszalinie

ks. Łukasz Kwiatkowski
święcony 07.06.2008 r.
wikariusz od 25.08.2012 do 24.08.2015 r.
obecnie wikariusz w parafii pw. MB Nieustającej Pomocy w Świdwinie

ks. Grzegorz Toporkiewicz
święcony 29.05.2010 r.
wikariusz od 25.08.2015 do 12.02.2016 r.
obecnie wikariusz w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Wałczu