NIEDZIELA  CHRZTU PAŃSKIEGO

8 stycznia 2023

1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia będzie już kierować nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.

2. Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian. W tym tygodniu przybędziemy z modlitwą i błogosławieństwem do mieszkańców:

poniedziałek       - ul. Teligi, Jachtowa, Kapitańska, Szyprów, Kutrowa

wtorek                - ul. Franciszkańska domki od 111 – 162 parzyste i nieparzyste oraz bloki 144.

środa                   - ul. Franciszkańska domki nr parzyste i nieparzyste od 41 do 105

czwartek             - ul. Franciszkańska bloki 110, 112, 116

piątek                  - ul. Franciszkańska bloki 114, 118, 122, 124

sobota                 - ul. Jantarowa, Krańcowa, Fiordowa, Klifowa.

Kolęda od poniedziałku do piątku od 1600. W sobotę od 1400.

3. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Od dziś gazeta kosztuje 10 zł.

4. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, serdecznie zaprasza 14 stycznia (sobota) na godz. 1100 na Spotkanie opłatkowe Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego. W programie Msza św., jasełka przygotowane przez alumnów roku I, dzielenie opłatkiem, wspólne kolędowanie i posiłek. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dziękujemy Drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę. Życzymy błogosławionej niedzieli w rodzinnym gronie. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia i radości.

Duszpasterze Parafii