Drukuj
Opublikowany: sobota, 21 grudnia 2013

1 dzień - 24.04.2014 - czwartek - godz. 20:00 - wyjazd spod kościoła pw. św. Ignacego z Loyoli w Koszalinie - przejazd na lotnisko w Warszawie

2 dzień - 25.04 - piątek - przelot samolotem rejsowym do Rzymu via Ryga (godz. 6.10 - 8.35; 9.20 ? 11.25) - Watykan ? Bazylika Św. Piotra z Grobem Bł. Jana Pawła II - obiadokolacja i nocleg w ok. Rzymu

3 dzień - 26.04 - sobota - śniadanie - Rzym Chrześcijański ? zwiedzanie z przewodnikiem polskojęzycznym, m.in. Katakumby św.Kaliksta ? Msza Św.;Via Appia z kościółkiem Quo vadis Domine - Bazylika św. Jana na Lateranie ? matka i głowa wszystkich kościołów w mieście i na świecie oraz Święte Schody (Scala Santa) ? liczące 28 stopni schody, które zgodnie z legendą pochodzą z pałacu Poncjusza Piłata. Jezus Chrystus miał po nich być prowadzony na sąd, Bazylika Świętego Krzyża w Jerozolimie (Basilica di Santa Croce in Gerusalemme) - obiadokolacja i nocleg w ok. Rzymu

4 dzień - 27.04 - niedziela - śniadanie (w formie suchego prowiantu) - RZYM ? Msza Św. Kanonizacyjna Bł. Jana Pawła II i Bł. Jana XXIII na Placu Św. Piotra - obiadokolacja i nocleg w ok. Rzymu

5 dzień - 28.04 - poniedziałek - śniadanie - Msza Św. Dziękczynna za Kanonizację Bł. Jana Pawła II - czas wolny; przejazd na lotnisko w Rzymie - przelot samolotem rejsowym do Warszawy via Ryga (18.oo ? 22.10; 22.45 -23.15) - przejazd autokarem do Koszalina

6 dzień - 29.04 - wtorek - ok. godz.6:00 - powrót do Koszalina

Cena ?  2.800,- zł obejmuje:

- transfer z Koszalina na lotnisko i z powrotem

- przelot samolotem rejsowym do Rzymu i z powrotem

- 3 noclegi  w hotelu  (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami)

- 3 śniadania  kontynentalne

- 3 obiadokolacje (bez napojów)

- opiekę pilota

- ubezpieczenie NW i KL

Na opłaty wstępu, przewodników i przejazdy w Rzymie należy przeznaczyć kwotę ok. 20,- EUR

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIELGRZYMOWANIA I REZERWACJI MIEJSC