Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: sobota, 24 czerwca 2017

XII Niedziela Zwykła

 

1. CODZIENNIE:

- zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do NSPJ, do piątku włącznie na godzinę 18:00; bezpośrednio po nim wieczorna Msza.

2. PONIEDZIAŁEK:

- spotkanie grupy Ojca Pio, po Mszy.

3.ŚRODA:

-  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00,

- spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy;

4. PIĄTEK:

- nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 18:00.

5. SOBOTA, I miesiąca:

-  różaniec wynagradzający i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 18:00;

6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i inne tytuły prasy katolickiej.

 

Inne:

  1. 1. Zbliża się 8. Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Pielgrzymka wyruszy 1 lipca (sobota) br. z Góry Chełmskiej o godz. 8.30. W tym roku przewidziane są nowe odcinki trasy pielgrzymkowej, takie jak: przejazd przez Górę Polanowską, Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Inauguracja pielgrzymki odbędzie się 3 lipca (poniedziałek) br. o godz. 8.30 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. Serdecznie zapraszamy do udziału w rowerowej pielgrzymce księży oraz wszystkich zainteresowanych taką formą pielgrzymowania.. Zapisy trwają do 25 czerwca, a wszelkie informacje znajdują się na stronie www.rowerowa.info bądź telefonicznie 796 190 830.

Dziękujemy Drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę. Zanieśmy innym Jezusa i Jego miłość, będąc dla nich znakiem, że Bóg nas kocha. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia i radości.

Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wychowawcom oraz wszystkim urlopowiczom życzymy pięknych wakacji i dobrego wypoczynku!

Duszpasterze Parafii