Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: niedziela, 26 czerwca 2016

13. Niedziela Zwykła

1.Dzisiaj:

- Po mszach świętych, wolontariusze Światowych dni Młodzieży, będą rozprowadzali „łyżki – nakarm pielgrzyma”. Kupując je będziemy mogli wesprzeć organizację Światowych Dni w naszej diecezji.

- nabożeństwa czerwcowe do NSPJ do czwartku o godz. 18:15, a bezpośrednio po nim wieczorna Msza.

2. Środa – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH PIOTRA i PAWŁA

- nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym;

- na wieczorną Mszę zapraszamy wszystkich ministrantów oraz oazowiczów. Po Mszy Agapa na zakończenie roku formacyjnego.

3. CZWARTEK:

- adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00;

4. W pierwszy piątek:

- ks. Marcin odwiedzi chorych od godziny 9:00;

- ks. Paweł odwiedzi swoich chorych w piątek 8 lipca;

- adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi o godz. 17:30;

-koronka w intencji ofiarodawców o 18:15.

5. W pierwszą sobotę miesiąca:

- nabożeństwo i Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca o 17:45.

- msza święta sobotnia do 31 sierpnia odprawiana będzie w porządku  z niedzieli;

6. Sakrament spowiedzi w dni powszednie o godzinie 18:00.

7. Od niedzieli 3 lipca msza święta o godz. 13:00 - recytowana.

8. INNE:

- W Roku Miłosierdzia zapraszamy na rekolekcje charyzmatyczne z modlitwą o uzdrowienie, które poprowadzi ks. dr John Bashobora. Odbędą się one w Koszalinie w dniach 8-10 lipca. Wszelkie informacje i zapisy na stronie www.kochaj.my.

- W dniach od 1 do 13 VIII 2016 r. odbędzie się 34. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy osoby chętne do wzięcia udziału w tych rekolekcjach w drodze.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i inne tytuły prasy katolickiej.

Dziękujemy Drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę. Zanieśmy innym Jezusa i Jego miłość, będąc dla nich znakiem, że Bóg nas kocha. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia i radości.

Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wychowawcom oraz wszystkim urlopowiczom życzymy pięknych wakacji i dobrego wypoczynku!

Duszpasterze Parafii