Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: sobota, 16 grudnia 2017

III NIEDZIELA ADWENTU

1.Dzisiaj:

- 3 niedziela Adwentu – niedziela Gaudete. Rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne, które poprowadzi
ks. Paweł Wojtalewicz. Msze święte z nauką rekolekcyjną w poniedziałek, wtorek i środę o 17:00 i 18:30. Okazja do spowiedzi w czasie rekolekcji pół godziny przed mszą świętą.

-  Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin;

2. W środę:

- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:15.

3. W piątek:

- Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 18:15.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć u pana kościelnego: świece Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom Caritas, opłatek na stół wigilijny oraz Gościa Niedzielnego i kalendarze diecezjalne.

5. W przyszłą niedzielę msze święte w naszym Kościele o 8:00, 10:00, 11:30 i 13:00.

Spotkania w tym tygodniu:

- poniedziałek : na wieczorną mszę zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 3 gimnazjum

- czwartek: KSM

Inne:

a) Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na Kurs Jan, poruszający tematykę życia w bliskości z Jezusem. Kurs trwać będzie od 27 – 31 grudnia, w sali przy Kościele Ducha Świętego. Koszt 300 zł. Zgłoszenia poprzez stronę www.kochaj.my lub Tel. 783 390 033.

b) W sobotę 23.12 w Katedrze Adwentowe Czuwanie Młodych, które rozpocznie się o godz. 20. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w czuwaniu.

6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: + Amelia Radulska l. 88 z ul. Bosmańskiej – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Dziękując wszystkim, którzy wspomogli naszą wspólnotę modlitwą i ofiarami, życzymy Drogim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów w radosnym czasie Adwentu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia i radości.                                                                                Duszpasterze Parafii