Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: sobota, 20 grudnia 2014

4. Niedziela Adwentu

21 grudnia 2014 r.

1. Jutro zakończenie rorat dla dzieci o 17:00.

2. We wtorek ostatnie roraty dla dorosłych o 6:30.

3. Okazja do spowiedzi adwentowej jeszcze w poniedziałek i wtorek o 6:30 oraz 18:00.

4. W dzień wigilii Bożego Narodzenia zachęcamy do zachowania tradycyjnego postu, jako symbolu oczekiwania na zbliżające się święta. Przy wieczerzy wigilijnej pamiętajmy o lekturze Pisma Świętego, modlitwie i wspólnym śpiewie kolęd.

5. Uroczystość Bożego Narodzenia rozpoczniemy Pasterkami w noc wigilijną o 22:00 i 24:00.

6. W pierwszy dzień świąt - nie będzie Mszy o 7:00, pozostałe w porządku niedzielnym.

7. W drugi dzień świąt Msze w porządku niedzielnym. Nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Świętej Rodziny. Msza Święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich o godz. 10:00.

9. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.

10. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom Caritas, opłatki wigilijne oraz Gościa Niedzielnego (wydanie dwutygodniowe)z książeczką, która zawiera modlitwy przy wigilijnym stole oraz teksty kolęd.

11. Kolędową wizytę duszpasterską rozpoczniemy w Niedzielę, 28 grudnia, od ul. Bosmańskiej, bloki 27 i 37, od godz. 14:00. Plan kolędy będzie podawany na bieżąco w ogłoszeniach duszpasterskich i na stronie internetowej parafii.

12. Aktualności o życiu parafii i Kościoła w Koszalinie na stronie internetowej PARAFIAIGNACEGO.PL.

13. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: Lucyna Komorowska z ul. Wydmowej (msza pogrzebowa i ostanie pożegnanie w naszym kościele we wtorek o 11:00, następnie pogrzeb na cmentarzu) – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Dziękując wszystkim, którzy wspomogli naszą wspólnotę modlitwą i ofiarami, życzymy Drogim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów w nadchodzącym czasie, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia i radości.

Duszpasterze Parafii