Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: sobota, 23 kwietnia 2016

VI Niedziela Wielkanocy

1. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe, na które zapraszamy codziennie na godz. 18:00. Wieczorna msza święta rozpoczyna się bezpośrednio po nabożeństwie majowym;

2. Wtorek 3 Maja – Uroczystość NMP Królowej Polski

- Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 10:00;

- kancelaria parafialna z racji uroczystości nieczynna.

3. Środa

- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Majowym;

- Msza święta wieczorna w intencji Radia Maryja.

4. W pierwszy czwartek maja:

- prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania o 17:45;

5. W pierwszy piątek maja:

- odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od 8:30;

- okazja do Spowiedzi od 16:30;

- Msza święta w intencji Wynagradzającej NSPJ o 17:00;

- W czasie Mszy wieczornej rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W pierwszą sobotę marca:

- spotkanie Oazy Dzieci Bożych o 10:30;

- nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP oraz Msza Święta ze zmianą tajemnic Żywego Różańca o 17:45.

7. INNE:

A. Trwają zapisy na IV spotkanie wspólnot Żywego Różańca, które odbędzie się 7 maja w Skrzatuszu. Spotkanie osób wyjeżdżających odbędzie się w czwartek po Mszy wieczornej.

B. Przy wyjściu z kościoła nabyć możemy kalendarze – cegiełki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na ewangelizację podczas Przystani z Jezusem

C. Do 15 maja w zakrystii można składać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o całkowitym zakazie aborcji. Przy składaniu podpisu, konieczne jest podanie numeru pesel.

D. W niedzielę (8 maja) zapraszamy od godz. 18.00 na Rynek Staromiejski, gdzie odbędzie się "Majówka ze Światowymi Dniami Młodzieży". W programie koncert ambasadora Światowych Dni Młodzieży - Piotra "Tau" Kowalczyka.

Dziękujemy Drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę. Zanieśmy innym Jezusa i Jego miłość, będąc dla nich znakiem, że Bóg nas kocha. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia i radości.                                                                                             Duszpasterze Parafii