Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: sobota, 27 czerwca 2015

13. Niedziela Zwykła

28 czerwca 2015 r.

1. Od 29 czerwca do 30 sierpnia nastąpi zmiana w godzinach sprawowania Mszy Świętej:

- w dni powszednie Msza Święta jest odprawiana tylko o 18:30;

- w niedziele nie ma Mszy Świętej o 13:00.

2. Jutro - Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:15.

4. W pierwszy czwartek miesiąca:

- adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00;

- nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich o godz. 18:15.

5. W pierwszy piątek miesiąca - święto św. Tomasza, apostoła:

- adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi o godz. 17:00;

- nabożeństwo wynagradzające NSPJ o godz. 18:15.

6. W pierwszą sobotę miesiąca:

- nabożeństwo i Msza wynagradzająca Niep. Sercu NMP oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca o 17:45.

7. Sakrament spowiedzi w dni powszednie o godzinie 18:00.

8. Jeszcze w lipcu rusza diecezjalna pielgrzymka rowerowa, a w sierpniu odbędzie się Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę oraz do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Zachęcamy do tych i innych inicjatyw spędzania wakacji z Bogiem. Szczegółowe informacje odnajdziemy w Internecie i na plakatach.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i inne tytuły prasy katolickiej.

Dziękujemy Drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę. Zanieśmy innym Jezusa i Jego miłość, będąc dla nich znakiem, że Bóg nas kocha. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia zdrowia i radości.

Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wychowawcom oraz wszystkim urlopowiczom życzymy pięknych wakacji i dobrego wypoczynku!

Duszpasterze Parafii