Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: niedziela, 15 stycznia 2017

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Od środy 18 stycznia do 25 stycznia będzie trwał Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Program spotkań ekumenicznych umieszczony jest na plakacie oraz w Internecie.

2. W czwartek, 19 stycznia, zapraszamy do modlitwy w intencji ks. Proboszcza w czasie Mszy
o 12:00 z okazji Jego imienin.

3. Trwa Kolędowa wizyta duszpasterska w naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy:

Dzisiaj, 15.01                ul. Krańcowa

Poniedziałek, 16.01    ul. Jantarowa i Jachtowa

Wtorek, 17.01              ul. Wydmowa i Kosynierów

Środa, 18.01               ul. Bursztynowa, Kutrowa, Kapitańska, Szyprów i Teligi

Piątek, 20.01              ul. Przemysłowa i Stoczniowców

Sobota, 21.01             kolęda uzupełniająca

Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy o 16:00, w niedzielę o 15:00.

Każdy, kto nie miał możliwości przyjęcia kolędy w wyznaczonym terminie, może to uczynić jeszcze w sobotę 21 stycznia. Zgłoszenia na kolędę dodatkową przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.

4. W związku z wizytami kolędowymi Msze święte w tygodniu będą sprawowane o 7:00 i 12:00.

5. W sobotę 21 stycznia spotkanie Oazy Dzieci Bożych o 11:30.

6. W przyszłą niedzielę, 22 stycznia, zapraszamy na spotkanie opłatkowe, wszystkich członków wspólnot działających przy naszej parafii, na godz. 16:00. Z racji spotkania prosimy o upieczenie ciast.

7. 23 stycznia, poniedziałek o godz. 18:00, zapraszamy do kina Kryterium na film pt. „Józef i Maryja”. Film pokazuje piękno codziennego życia i wzajemną bliskość członków Świętej Rodziny. Bilety w cenie 12 złotych do nabycia w zakrystii.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i inne tytuły prasy katolickiej.

Dziękując wszystkim, którzy wspomogli naszą wspólnotę modlitwą i ofiarami, życzymy Drogim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia i radości.                                                                              Duszpasterze Parafii