Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: sobota, 29 kwietnia 2017

3 Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj:

-  przeżywamy Niedziele Biblijną i rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

2. Poniedziałek:

- Rozpoczynamy nabożeństwa majowe, na które zapraszamy codziennie na godz. 18:00. Wieczorna msza święta rozpoczyna się bezpośrednio po nabożeństwie majowym;

3. Wtorek:

- msza święta w intencji Radia Maryja o 18:30.

4. Środa 3 majUroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

- msza w intencji Ojczyzny o 10:00.

5. Czwartek – I czwartek miesiąca

- adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00;

- próba przed bierzmowaniem o 19:00.

6. Piątek – I piątek miesiąca

- ks. Marcin odwiedzi swoich chorych;

- okazja do spowiedzi od 16:30;

- msza w intencji wynagradzającej NSPJ o 17:00.

7. Sobota – I sobota miesiąca:

- msza święta w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca o 18:30;

- spowiedź dla młodzieży i rodziców przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania o 17:30.

8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy wizytacje kanoniczną naszej parafii. Naszą parafię odwiedzi ks. bp. Krzysztof Włodarczyk. Polecamy modlitwie ten szczególny czas.

9.  Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 8 maja o godz. 17:00.

10.  15 czerwca, po procesji, Bożego Ciała organizujemy pielgrzymkę na wschodnią ścianę naszej Ojczyzny (Gietrzwałd, Święta Lipka, Stoczek Warmiński, Kętrzyn, Wilno). Zapisy i szczegółowe informacje u ks. proboszcza.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i inne tytuły prasy katolickiej.

Drodzy Parafianie i Goście!

Niech Zmartwychwstanie Pan przez swoje Miłosierdzie daje Wam siłę do pokonywania trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość!

Duszpasterze Parafii