Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: sobota, 24 stycznia 2015

3. Niedziela Zwykła

25 stycznia 2015 r.

1. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Dziękujemy wszystkim za życzliwą gościnę, wspólną modlitwę oraz składane przy tej okazji ofiary.

2. Gorąco zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w różnych potrzebach okoliczności życia, z okazji rocznic, czy jubileuszy oraz za zmarłych. Zamawiając Mszę świętą za bliskie nam osoby, ofiarujemy im najlepszy prezent - duchowy dar, którym jest postawienie tej osoby w strumieniu łaski.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:15.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00.

5. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 18:15.

6. Akcja Katolicka Parafii Katedralnej zaprasza na karnawałowy bal charytatywny w Hotelu Gromada. Bliższe informacje na plakacie.

7. Zachęcamy do odliczenia 1 procenta podatku na rzecz naszego parafianina, 32-letniego Andrzeja Kądzielewskiego, który wymaga specjalistycznej rehabilitacji. Jego całą historię możemy poznać w otwartym liście małżonki, który możemy zabrać do domu wychodząc z kościoła.

8. Aktualności o życiu parafii i Kościoła w Koszalinie na stronie internetowej PARAFIAIGNACEGO.PL.

9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i inne tytuły prasy katolickiej.

10. Dzisiaj po Mszach zbiórka do puszek Caritas na rzecz ubogich.

Dziękując wszystkim, którzy wspomogli naszą wspólnotę modlitwą i ofiarami, życzymy Drogim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia i radości. Duszpasterze Parafii

Duszpasterze Parafii