Ogłoszenia duszpasterskie Drukuj
Opublikowany: niedziela, 23 października 2016

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

30. Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj:

- przeżywamy Dzień Misyjny, rozpoczynający Tydzień misyjny. Pamiętajmy w modlitwie o misjach.

- o godz. 19.15 odbędzie się w Parafii Ducha Świętego w Koszalinie - licencyjny pokaz na dużym ekranie filmu: "Bóg nie umarł 2"    Zapraszamy do wspólnego oglądania!

2. W poniedziałek 31 października o 17:00 zakończymy nabożeństwa różańcowe dla dzieci, a o godz. 18:00 zakończymy nabożeństwa różańcowe dla dorosłych.

3. We wtorek, w uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego, ks. Biskup udzieli 4 klerykom naszego seminarium święceń diakonatu. Uroczystość rozpocznie się w katedrze o godz. 17:30. Módlmy się za nowych diakonów oraz o nowe powołania kapłańskie.

4. Kartki wypominkowe na listopadową modlitwę za zmarłych są roznoszone do naszych domów. Jako co roku, po wypisaniu, prosimy osobiście je składać zakrystii lub kancelarii. Informujemy, że nikt nie jest upoważniony, by odbierać wypominki z naszych domów.

 

II. SPOTKANIA:

1. KSM – poniedziałek o 18:30;

2. Odnowa w Duchu Świętym –  poniedziałek wyjątkowo  o 20:00;

3. Krąg biblijny –  czwartek po Mszy;

4. Oaza ( 5 SP – 1 Gimnazjum) o 17:00;

5. Oaza Dzieci Bożych – sobota o 11:00;

6. Ministranci – sobota o 11:00.

 

III. AKTUALNOŚCI:

1. Noc Świętych - 31 października

Parafia katedralna w Koszalinie zaprasza do udziału tzw. "Nocy Świętych". Tegorocznym tematem będzie sakrament pokuty jako droga do świętości. Rozpoczęcie spotkania o godz. 19:30 w katedrze, planowane zakończenie ok godz. 22.

2. Przy wyjściu z Kościoła jest do nabycia książka „Wszystko o Bożym miłosierdziu”, zawierająca piękne informacje na temat Bożego miłosierdzia i kończącego się Roku Miłosierdzia. Zachęcamy do zakupu. Cena 6 zł.

3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i kalendarzy diecezjalnych na rok 2017.

 

Dziękując wszystkim, którzy wspomogli naszą wspólnotę modlitwą i ofiarami, życzymy Drogim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia zdrowia i radości.                                                                              Duszpasterze Parafii