Intencje różańcowe

INTENCJE RÓŻAŃCOWE NA STYCZEŃ 2022 r.

RÓŻA 1

Intencja diecezjalna:  O owocne wsłuchiwania się w głos Ducha Świętego dla członków  synodu diecezjalnego.

RÓŻA 2

O ustanie pandemii koronawirusa. Za chorych, o wytrwanie  w cierpieniu i o potrzebne dary i łaski dla służby zdrowia.

RÓŻA 3

Za wszystkich przyjmujących kapłana z wizytą kolędową, by ich rodziny były przepełnione Bożym błogosławieństwem.

RÓŻA 4

Za wszystkich członków  naszej parafii aby,  otworzyli się w nowym roku na działanie Ducha Świętego w rodzinach, pracy i sąsiedztwie.

RÓŻA 5

Za dobrodziejów naszego kościoła i parafii, by Pan Bóg wynagrodził im ich ofiarność.

RÓŻA 6

Intencja Papieska:  Za wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle  religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która  rodzi się z bycia braćmi.